EKZN350ELL101MF11D
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKZN350ELL101MF11D
EKZN350ELL101MF11D Hakkında
EKZN350ELL101MF11D, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasiteli, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Through Hole montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve decoupling devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına, 105°C'de 7000 saatlik ömür ve 170 mOhm impedans değerlerine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 700 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 280 mA @ 120 Hz'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V