EKZN101ELL681ML40S
CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZN101ELL681ML40S
EKZN101ELL681ML40S Hakkında
United Chemi-Con EKZN101ELL681ML40S, 680 µF kapasitansı ve 100 V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi pakette sunulan bu bileşen, through-hole montajı destekler ve -40°C ile 105°C arasında çalışır. 10000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. 18 mOhms impedansı, 100 kHz'de 3.51 A ve 120 Hz'de 2.106 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde yaygın kullanım alanı vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.106 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V