EKZN101ELL560MH20D
CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZN101ELL560MH20D
EKZN101ELL560MH20D Hakkında
EKZN101ELL560MH20D, United Chemi-Con tarafından üretilen 56 µF kapasiteli, 100V rated gerilim seviyesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 120 mOhms empedans değerleriyle tasarlanmıştır. 9000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Yüksek frekans ripple akımı 1.04 A @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 416 mA @ 120 Hz seviyesindedir. Through-hole montaj tipine sahip olup, güç kaynakları, audio amplifikatörler ve anahtarlı güç kaynakları gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.04 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 416 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V