EKZN101ELL471MLN3S
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZN101ELL471MLN3S
EKZN101ELL471MLN3S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKZN101ELL471MLN3S, 470 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10.000 saatlik ömür sunmaktadır. 22 mOhms empedans ve 2.64 A ripple current yüksek frekansta (100 kHz) kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.64 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V