EKZN101ELL121MK16S
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKZN101ELL121MK16S
EKZN101ELL121MK16S Hakkında
EKZN101ELL121MK16S, United Chemi-Con tarafından üretilen 120µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can package tipinde through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi vardır. 90 mOhms impedansı, 100 kHz'de 1.43A ve 120 Hz'de 572 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile gücü geri düzenleyici devreler, filtre uygulamaları ve güç kaynağı tasarımlarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 572 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V