EKZM350ELL152MK30S
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZM350ELL152MK30S
EKZM350ELL152MK30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKZM350ELL152MK30S, 1500 µF kapasitansına ve 35V rated voltage değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 13 mOhms impedans ve ±20% tolerans aralığı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve sinyal düzenleme devrelerinde kullanılır. Ripple current özellikleri 100 kHz'de 3.45 A ve 120 Hz'de 2.07 A olarak belirlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V