EKZH160ELL221MF11D
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZH160ELL221MF
EKZH160ELL221MF11D Hakkında
EKZH160ELL221MF11D, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 16V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde Through Hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) işletilmesi mümkündür. 105°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. 110 mOhms impedans değeri ve 500 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, kuvvetli filtreleme gerektiren genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V