EKZE500ELL271MJ20S
CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE500ELL271MJ20S
EKZE500ELL271MJ20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKZE500ELL271MJ20S, 270µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile 30mΩ empedansa sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 4000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 1.58A@100kHz, düşük frekans ripple akımı 790mA@120Hz değerlerindedir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.58 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V