EKZE500ELL221MJ16S
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE500ELL221MJ
EKZE500ELL221MJ16S Hakkında
EKZE500ELL221MJ16S, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. Radial, silindirik metal kasa (can) paketinde sunulan kondansatör, through-hole montaj türünü desteklemektedir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin impedansı 42 mOhms olup, 100 kHz'de 1.37 A, 120 Hz'de 685 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 105°C'de 4000 saatlik ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve analog devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.37 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 685 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V