EKZE350ELL221MH15D
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE350ELL221MH15D
EKZE350ELL221MH15D Hakkında
United Chemi-Con üretimi EKZE350ELL221MH15D, 220µF kapasitanslı, 35V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipi ile through-hole montaj uyumlu tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 3000 saat ömür (105°C'de) ve geniş -40°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığı sunar. 56 mOhms impedans, 995 mA @ 100 kHz high frequency ripple current ve 497.5 mA @ 120 Hz low frequency ripple current değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, filtre devreleri, güç kaynakları ve sinus dalgası düzeltme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 995 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 497.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V