EKZE250ELL331MJC5S
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE250ELL331MJC5S
EKZE250ELL331MJC5S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKZE250ELL331MJC5S, 330µF kapasitansına ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 4000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında, 100 kHz'de 1.03A ve 120 Hz'de 515mA ripple current kapasitesine sahiptir. 53 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Aktif parça olarak stoklarda bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.03 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 515 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V