EKZE160ELL392ML25S
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE160ELL392ML25S
EKZE160ELL392ML25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKZE160ELL392ML25S, 3900 µF kapasitansı ile radyal montaj tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 5000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sunulmaktadır. Kondansatör, 120 Hz'de 2.595 A ve 100 kHz'de 3.46 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile ürün, through-hole PCB bağlantıları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.46 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.595 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V