EKZE160ELL272ML20S
CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE160ELL272ML20S
EKZE160ELL272ML20S Hakkında
EKZE160ELL272ML20S, United Chemi-Con tarafından üretilen 2700µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ve through-hole paket şekliyle PCB'ye direk lehimlenir. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi, -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulama yelpazesinde kullanıma uygundur. 18 mOhms impedans değeri, 120 Hz'de 2.355A ve 100 kHz'de 3.14A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.355 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V