EKZE160ELL121MF11D
CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE160ELL121MF11D
EKZE160ELL121MF11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKZE160ELL121MF11D, 120 µF kapasitansı ve 16 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömrü sunar. 130 mOhms düşük empedans değeri, yüksek frekansta 405 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 162 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman gecikmesi uygulamaları ve analog sinyal işleme başta olmak üzere birçok endüstriyel ve tüketici elektronik cihazında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 405 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 162 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V