EKZE101ELL271MK30S
CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE101ELL271MK30S
EKZE101ELL271MK30S Hakkında
EKZE101ELL271MK30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 270µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömrü (105°C'de), düşük 42 mOhm empedansı ile güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devrelerinde yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışır, 750 mA (120 Hz) ve 1.5 A (100 kHz) ripple akım kapasitesi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V