EKZE100ELL152MJ25S
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZE100ELL152MJ25S
EKZE100ELL152MJ25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKZE100ELL152MJ25S, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile çalışan bu bileşen, radial montaj tipi through-hole paketlemesine sahiptir. -40°C ile 105°C arası sıcaklık aralığında kullanılabilen kondansatör, 105°C'de 4000 saat ömür garantisi sunar. 22 mOhms düşük impedans değeri, 100 kHz'de 2.15 A ve 120 Hz'de 1.29 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve yüksek frekans devrelerinde kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V