EKZE100EC3562ML25S
CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKZE100EC3562ML25S
EKZE100EC3562ML25S Hakkında
EKZE100EC3562ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile radial through-hole montaj tipi kullanılır. ±20% tolerans ve 16 mOhms empedans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, dc-dc konvertörler ve filtreleme devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır. 5000 saat ömür iddiaatı 105°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olup, 100 kHz frekansda 3.46 A ve 120 Hz frekansda 2.941 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.46 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.941 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V