EKYB800ELL561MK35S
CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB800ELL561MK35S
EKYB800ELL561MK35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYB800ELL561MK35S, 560µF kapasitanslı, 80V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde through hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve 10000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında tercih edilir. 26 mOhms empedans ve ±20% tolerans özelliği taşır. 100 kHz'de 2.25 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.125 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V