EKYB630ELL681MK30S
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB630ELL681MK30S
EKYB630ELL681MK30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYB630ELL681MK30S, 680µF kapasitansa ve 63V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt takılı olarak kullanılır. ±20% tolerans ile 26 mOhms impedans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 100 kHz'de 2.415 A ve 120 Hz'de 1.449 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.415 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.449 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V