EKYB630ELL560MHB5D
CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB630ELL560MHB5D
EKYB630ELL560MHB5D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYB630ELL560MHB5D, 56µF kapasitanslı 63V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 160 mOhms empedans değerine sahiptir. 7000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 100 kHz'de 530 mA, 120 Hz'de 212 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 530 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 212 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V