EKYB630ELL331MJ25S
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB630ELL331MJ25S
EKYB630ELL331MJ25S Hakkında
EKYB630ELL331MJ25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 45 mOhms empedans değerleriyle, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.55A @ 100 kHz ve 775mA @ 120 Hz ripple current kapasitesiyle yüksek frekanslı ve düşük frekanslı uygulamalara uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 775 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V