EKYB500ELL151MH15D
CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB500ELL151MH15D
EKYB500ELL151MH15D Hakkında
EKYB500ELL151MH15D, United Chemi-Con tarafından üretilen 150 µF kapasitansla 50V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile 93 mOhms empedansı, düşük frekans (120 Hz) 324 mA ve yüksek frekans (100 kHz) 810 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 10.000 saatlik yaşam süresi garantisi sunar. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, darbe üreteçleri ve filtreleme uygulamalarında sıkça tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 93 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 810 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 324 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V