EKYB350ELL222MK35S
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB350ELL222MK35S
EKYB350ELL222MK35S Hakkında
EKYB350ELL222MK35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 2200µF kapasiteli, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket türünde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama alanlarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 10000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, 18 mOhm empedans ve ±20% tolerans özellikleriyle tam yükleme ve deşarj döngülerinde istikrarlı performans sağlar. 100 kHz frekansında 3.14 A ripple akım yeteneğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.355 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V