EKYB250ELL562MLP1S
CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB250ELL562MLP1S
EKYB250ELL562MLP1S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYB250ELL562MLP1S, 5600 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama için kullanılır. ±20% toleranslı kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi sunar. 14 mOhms impedansdaki cihaz, 100 kHz'de 4.08A ve 120 Hz'de 3.468A ripple akımını tolere edebilir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.08 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.468 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V