EKYB160ELL822MLP1S
CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB160ELL822MLP1S
EKYB160ELL822MLP1S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYB160ELL822MLP1S, 8200µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile radial konfigürasyonda tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu komponent, düşük 14 mOhms empedansı sayesinde yüksek frekanslarda (100 kHz'de 4.08 A) ve düşük frekanslarda (120 Hz'de 3.468 A) ripple akımını yönetebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10.000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, şarj edici devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.08 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.468 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V