EKYB160ELL821MH20D
CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB160ELL821MH20D
EKYB160ELL821MH20D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYB160ELL821MH20D, 820µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile tasarlanmış bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (105°C'de) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 60 mOhm düşük impedansı, 1.21A (100 kHz) ve 726mA (120 Hz) ripple akım kapasiteleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 726 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V