EKYB160ELL472MK35S
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB160ELL472MK35S
EKYB160ELL472MK35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYB160ELL472MK35S, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial, through-hole montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses cihazları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. 18 mOhm empedansı ve ±20% toleransı ile stabil performans sağlar. Yüksek ripple akımı kapasitesi (3.14 A @ 100 kHz, 2.669 A @ 120 Hz) ve -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı, 10000 saat ömür garantisi ile uzun süreli kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.669 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V