EKYB160ELL182MJ25S
CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB160ELL182MJ25S
EKYB160ELL182MJ25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYB160ELL182MJ25S, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1800 µF kapasitans ve 16 V nominal gerilim ile güç kaynakları, ses cihazları ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır. 31 mΩ impedans değeri ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımına (120 Hz'de 1.146 A, 100 kHz'de 1.91 A) dayanıklıdır. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% kapasite toleransı ile filtrenleme, şarj/deşarj ve energy storage uygulamalarına uygun hale getirilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.91 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.146 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V