EKYB101ELL471MLN3S
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYB101ELL471MLN3S
EKYB101ELL471MLN3S Hakkında
EKYB101ELL471MLN3S, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V çalışma gerilimi ile tasarlanmış bu radial montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 22 mOhm'luk düşük impedans değeri, 100 kHz'de 2.4A ripple akım toleransı ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V