EKYA500ELL182MLN3S
CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYA500ELL182MLN3S
EKYA500ELL182MLN3S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYA500ELL182MLN3S, 1800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen radial can paketinde sunulmaktadır. 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi ile, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 22 mOhms impedans ve ±20% toleranslı kapasitans değeri ile stabilize edici, bypass ve filtering uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.806 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V