EKYA250ELL562MLP1S
CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYA250ELL562MLP1S
EKYA250ELL562MLP1S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKYA250ELL562MLP1S, 5600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25 V nominal voltajda çalışan bu radial can tipli kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 105°C'de 10000 saatlik yaşam süresi ile uzun vadeli güvenilir performans sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 100 kHz'de 3.61 A ve 120 Hz'de 3.0685 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 15 mOhms impedansı düşük ESR uygulamaları için uygun olan bu bileşen, ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.61 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.0685 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V