EKYA160ELL103MLP1S
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKYA160ELL103MLP1S
EKYA160ELL103MLP1S Hakkında
EKYA160ELL103MLP1S, United Chemi-Con tarafından üretilen 10000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtrelleme işlemlerinde kullanılır. 15 mOhms impedansı ve 3.61 A ripple akımı (100 kHz) ile şiddetli çalışma koşullarına dayanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan komponetin ömrü 105°C'de 10000 saat olarak belirtilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.61 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.0685 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V