EKY-500ELL271MJ20S
CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKY-500ELL271MJ20S
EKY-500ELL271MJ20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKY-500ELL271MJ20S, 270µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, radial can kasa türünde through-hole montaj için uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı sunar. 105°C'de 7000 saat ömür ömrüne sahiptir. 60 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine ve 1.22A @ 100kHz ripple akım yeteneğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V