EKY-500ELL182ML40S
CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKY-500ELL182ML40S
EKY-500ELL182ML40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKY-500ELL182ML40S, 1800 µF kapasitansa ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılabilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 16 mOhms impedans ve yüksek frekans (100 kHz) için 3.71 A ripple current kapasitesi ile filtre, güç kaynağı ve sinyal işleme devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.71 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.226 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V