EKY-350ELL332ML40S
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKY-350ELL332ML40S
EKY-350ELL332ML40S Hakkında
United Chemi-Con üretimi EKY-350ELL332ML40S, 3300 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömre sahiptir. 13 mOhm empedansı ve 100 kHz'de 4.08 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.08 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V