EKY-101EC5471MLN3S
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKY-101EC5471MLN3S
EKY-101EC5471MLN3S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKY-101EC5471MLN3S, 470µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10.000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 32 mOhms impedansı, 100 kHz'de 1.85A ve 120 Hz'de 925mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC filtresi uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir. ±20% tolerans ile belirtilen değerlerdir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.85 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 925 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V