EKY-100ELL222MK20S
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKY-100ELL222MK20S
EKY-100ELL222MK20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKY-100ELL222MK20S, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kasa tipi bu kondansatör, 10V nominal gerilim için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan komponent, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 35 mOhms impedans değeri ile düşük direnç özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 1.9 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 1.425 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipiyle breadboard ve PCB uygulamalarına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı analog devreler, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.425 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V