EKXL421ELL820MK45S
CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EKXL421ELL820MK
EKXL421ELL820MK45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXL421ELL820MK45S, 82 µF kapasitanslı radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, 105°C'de 12000 saatlik ömür sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 1.65 A ve 120 Hz'de 660 mA ripple akımı kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim filtreleme devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V