EKXL421ELL101MK50S
CAP ALUM 100UF 20% 420V RAD TH
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKXL421ELL101MK50S
EKXL421ELL101MK50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXL421ELL101MK50S, 100 µF kapasitansı ve 420 V dereceli voltaj ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.6875 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında yer alır. Through-hole montaj tipi standart PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6875 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V