EKXJ451ELL680MU40S
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ451ELL680MU40S
EKXJ451ELL680MU40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ451ELL680MU40S, 68 µF kapasitansına ve 450V rated voltaja sahip polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipi ile through-hole montajı destekler. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saatlik ömürlendirmeye sahiptir. 100 kHz'de 1.65 A ripple current ve 120 Hz'de 660 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile temin edilir.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V