EKXJ451ELL330ML20S
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKXJ451ELL330ML20S
EKXJ451ELL330ML20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ451ELL330ML20S, 450V rated voltajında 33µF kapasitansı olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipi through-hole montaj için tasarlanmıştır. Automotive uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, AEC-Q200 standardına uygun olup -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 10000 saat ömür değerine sahiptir. ±20% tolerans ve 100 kHz'de 962.5 mA, 120 Hz'de 385 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 962.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 385 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V