EKXJ451ELL180MK20S
CAP ALUM 18UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ451ELL180MK20S
EKXJ451ELL180MK20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ451ELL180MK20S, 18 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve otomotiv elektronik sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole radial yapısı ile PCB'ye kolayca monte edilebilir. 10000 saat ömür garantisi 105°C'de, geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 105°C) ile endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında güvenilir performans sağlar. AEC-Q200 onaylı, ±20% tolerans, 637.5 mA @ 100 kHz high frequency ripple current denetim kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 18 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 637.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V