EKXJ421ELL820MU45S
CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKXJ421ELL820MU
EKXJ421ELL820MU45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ421ELL820MU45S, 82 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip bu komponen, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya ve 105°C'de 12000 saatlik ömüre sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, 100 kHz'de 1.875 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 otomotiv kalifikasyonuna sahip olan bu kondansatör, otomotiv elektronik sistemlerinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.875 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V