EKXJ401ELL560MK35S
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ401ELL560MK35S
EKXJ401ELL560MK35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ401ELL560MK35S, 56 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajına uygun bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12.000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 100 kHz'de 1,3125 A ve 120 Hz'de 525 mA ripple akımına dayanıklıdır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.3125 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 525 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V