EKXJ401EBC820MM25S
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKXJ401EBC820MM25S
EKXJ401EBC820MM25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ401EBC820MM25S, 82 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonu ile tasarlanmıştır. 105°C'de 12.000 saatlik ömür ve -40°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığı sunar. 1.6 A ripple akımı kapasitesi 100 kHz'de ve 640 mA ripple akımı 120 Hz'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V