EKXJ251ELL151MK45S
CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ251ELL151MK45S
EKXJ251ELL151MK45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ251ELL151MK45S, 250V voltaj rating'ine sahip 150µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi pakette sunulan bu kondansatör, through-hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında güvenilir çalışma sunar ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi ile otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. 100 kHz'de 2.07A, 120 Hz'de 920mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Güç kaynakları, filtre ve enerjileme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V