EKXJ221ELL391ML50S
CAP ALUM 390UF 20% 220V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ221ELL391ML50S
EKXJ221ELL391ML50S Hakkında
EKXJ221ELL391ML50S, United Chemi-Con tarafından üretilen 390µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V rated gerilim ile automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can tipi kasa yapısında sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışmaktadır ve 105°C'de 12000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans değerine sahip olup, 3.6A @ 100kHz ve 1.6A @ 120Hz ripple akım değerlerini destekler. AEC-Q200 otomotiv standartlarına uyumlu olan ürün, through-hole montaj teknolojisi ile PCB'lere konumlandırılır.
Applications Automotive
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V