EKXJ221ELL151ML25S
CAP ALUM 150UF 20% 220V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ221ELL151ML25S
EKXJ221ELL151ML25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ221ELL151ML25S, 150 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 220V nominal voltajda çalışan bu komponent, -40°C ile 105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup otomotiv uygulamalarına yöneliktir. 105°C'de 12000 saat yaşam süresi ve ±20% toleransı bulunmaktadır. High frequency'de 1.90125 A ve low frequency'de 845 mA ripple current kapasitesine sahip radial montaj tipi kondansatördür. Güç kaynakları, filtre devreleri ve otomotiv elektronik sistemlerinde kullanım için uygun.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.90125 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 845 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 220 V