EKXJ201ELL181MM20S
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ201ELL181MM20S
EKXJ201ELL181MM20S Hakkında
EKXJ201ELL181MM20S, United Chemi-Con tarafından üretilen 180 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial, can paketli bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kondansatör, 100 kHz'de 2.01375 A ve 120 Hz'de 895 mA ripple akım kapasitesi taşır. AEC-Q200 sertifikasyon ile otomotiv uygulamalarına uygun olan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.01375 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 895 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V