EKXJ161ELL561MM40S
CAP ALUM 560UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKXJ161ELL561MM40S
EKXJ161ELL561MM40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKXJ161ELL561MM40S, 560 µF kapasitansiyeti ve 160 V nominal voltajı ile automotive uygulamaları için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 105°C'de 12000 saat ömür garantisi ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 100 kHz'de 4.29 A ve 120 Hz'de 1.91 A ripple akım kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında güvenilir performans sağlar. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv endüstrisi standartlarını karşılar.
Applications Automotive
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 4.28625 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.905 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V